კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
მოძებნეთ უძრავი ქონება საბერძნეთსა და კვიპროსზე
ფასი
50000
70000
100000
150000
200000
300000
400000
500000
1000000
ფასი- მდე
75000
100000
150000
200000
300000
400000
500000
1000000
1500000
შერჩევა
ფართი -დან
50
70
100
200
500
1000
ფართი -მდე
70
100
200
500
1000
1500
Მიწის ფართობი ნაკვეთი-დან
50
70
100
200
500
1000
Land up to
70
100
200
500
1000
1500
ოთახების რაოდენობა
1
2
3
4
5
ოთახების რაოდენობა მდე
1
2
3
4
5
ზღვიდან მაქსიმალური დაშორება
10
50
100
200
500
1000
Golden VISA
ყველაზე პოპულარული ადგილები საბერძნეთში უძრავი ქონების შესაძენად
Places with the most offers
ათენი
2.215 ობიექტი
გირჩევთ
ქალკიდიკი
2.344 ობიექტი
თესალონიკი
1.635 ობიექტი
გირჩევთ
კრეტა
1.373 ობიექტი
ოლიმპიური რივიერა
1.007 ობიექტი
გირჩევთ
კორფუ
1.109 ობიექტი
პელოპონესი
576 ობიექტი
ევბეა
257 ობიექტი
კავალა
413 ობიექტი
გირჩევთ
იყიდება
60 000 €
2500 €/m²
ბინა
სალონიკი
ობიექტის კოდი
66160
ფართი
24 m²
Rooms
1
იყიდება
60 000 €
2500 €/m²
ბინა
სალონიკი
ობიექტის კოდი
66159
ფართი
24 m²
Rooms
1
იყიდება
85 000 €
425 €/m²
კუნძული
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
66158
ფართი
200 m²
Rooms
1
იყიდება
315 000 €
1657 €/m²
კუნძული
სალონიკის გარეუბანი
ობიექტის კოდი
66157
ფართი
190 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
380 000 €
2923 €/m²
ბინა
სალონიკის გარეუბანი
ობიექტის კოდი
66156
ფართი
130 m²
Rooms
4
გირჩევთ
იყიდება
700 000 €
2258 €/m²
შენობა
სალონიკის გარეუბანი
ობიექტის კოდი
66155
ფართი
310 m²
Rooms
10
იყიდება
1 250 000 €
405 €/m²
სასტუმრო
სალონიკის გარეუბანი
ობიექტის კოდი
66154
ფართი
3080 m²
გირჩევთ
იყიდება
210 000 €
2800 €/m²
ბინა
სალონიკის გარეუბანი
ობიექტის კოდი
66153
ფართი
75 m²
Rooms
3
იყიდება
290 000 €
2457 €/m²
ბინა
სალონიკის გარეუბანი
ობიექტის კოდი
66152
ფართი
118 m²
Rooms
4
იყიდება
60 000 €
2500 €/m²
ბინა
სალონიკი
ობიექტის კოდი
66160
ფართი
24 m²
Rooms
1
იყიდება
60 000 €
2500 €/m²
ბინა
სალონიკი
ობიექტის კოდი
66159
ფართი
24 m²
Rooms
1
იყიდება
85 000 €
425 €/m²
კუნძული
ქალკიდიკი/სხვა
ობიექტის კოდი
66158
ფართი
200 m²
Rooms
1
იყიდება
315 000 €
1657 €/m²
კუნძული
სალონიკის გარეუბანი
ობიექტის კოდი
66157
ფართი
190 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
380 000 €
2923 €/m²
ბინა
სალონიკის გარეუბანი
ობიექტის კოდი
66156
ფართი
130 m²
Rooms
4
გირჩევთ
იყიდება
700 000 €
2258 €/m²
შენობა
სალონიკის გარეუბანი
ობიექტის კოდი
66155
ფართი
310 m²
Rooms
10
იყიდება
1 250 000 €
405 €/m²
სასტუმრო
სალონიკის გარეუბანი
ობიექტის კოდი
66154
ფართი
3080 m²
გირჩევთ
იყიდება
210 000 €
2800 €/m²
ბინა
სალონიკის გარეუბანი
ობიექტის კოდი
66153
ფართი
75 m²
Rooms
3
იყიდება
290 000 €
2457 €/m²
ბინა
სალონიკის გარეუბანი
ობიექტის კოდი
66152
ფართი
118 m²
Rooms
4
გამოწერა
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ჩვენ ვიყენებთ ნაჭდევებს თქვენს ვებ-გვერდზე საუკეთესო გამოცდილებით. თუ თქვენ კვლავაც იყენებთ ამ გვერდს, ჩვენ ვივარაუდოთ, რომ თქვენ კმაყოფილი ხართ.
სხვა აქ
Ok